بیماری های ناشی از آلودگی آب

بیماری های ناشی از آلودگی آب

همانطور که می دانید آلودگی آب همواره باعث ایجاد بیمار هی گوناگون در سنین مختلف بوده است. زمانی که سموم و موادشیمیایی موجود در آب ار بین می رود و با نوشیدن آب تصفیه شده در حفظ سلامت و جلوگیری از سرطان بسیار  ماثر می باشد. محل های دفن زباله، آلاینده های کشاورزی و صنعتی از عوامل ایجاد آلودگی آب می باشند که وجود این آلاینده ها در آب آشامیدنی می تواند موجب سرطان شود.

زمانی سیستم بدن دچار اختلال می شود که آلودگی و سموم  آب به بدن ما راه پیدا کند و باعث تضعیف سیستم بدنی شده زمینه را برای بیماری های مختف ایجاد می کند. همچنین در افراد مبتلا به سرطان نیز، مصرف آب آلوده می تواند روند درمان را کند کرده و بیمار را با خطرات جدی تری روبرو نماید.

آب‌هایی که حاوی مقادیر زیادی مواد شیمیایی و مواد مضر می باشند می‌تواند در صورت نوشیدن این آب ها، خطر ابتلا به سرطان را در فرد افزایش دهند. این مواد شیمیایی به DNA شما آسیب می رساند و غده‌ها و تومورهای سرطانی را ایجاد می‌کنند. . مردم زیادی در سطح جهان در اثر سرطان ناشی از استفاده از آب‌های آلوده جان خود را از دست داده‌اند.

تصفیه آب پاکاب گستر

یکی از عوامل تاثیر گذار در سلامت انسان می تواند، انگل ها و باکتریهای مضر در آب آلوده باشد. عفونتها ایجاد شده توسط آنها می تواند خطرات جدی به دنبال داشته باشد. همچنین بیماری سرطان که از سیستم ایمنی ضعیفی می کند و تحت شیمی درمانی قرار می گیرند برای مقابله  با این بیماری بسیار ضعیف می شوند.

برای رفع آلودگی آب های شهری یک سری مواد افزودنی مانند: کلر و فلوراید اضافه می کنند که این مواد به نوبه خود مشگل زا می باشد. وجود این مواد برای افراد سرطلانی بسیار مضر می باشد و باعث پیشرفت بیماری آنها می شود. اما کلر می تواند با ترکیب دیگر مواد به حاملی خطرساز برای سلامت انسان تبدیل شود.

یک سیستم ایمنی سالم قادر به نگه داشتن سلامت بدن ما می باشد و می تواند از عوامل سرطان زا جلوگیری نماید. آب خالص نیز کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن ما نسبت به مقابله با عوامل خطرناک مبارزه کرده و در تسهیل دفع سموم نقش مهمی دارد.

با کمک سیستم های تصفیه آب خانگی می توان با اطمینان بیشتری آب آشامیدنی مناسب را تهیه نمود و سلامت خانواده خود را تضمین کرد.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا