سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب

سرویس، تعمیر، تعویض فیلتر و انواع خدمات تصفیه آب توسط فیلترو

در صورت خرابی دستگاه تصفیه آب خانگی یا نیمه صنعتی، برای درخواست سرویس یا تعمیر دستگاه خود میتوانید از فرم درخواست زیر استفاده کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی را دریافت خواهند کرد. در غیر اینصورت برای ثبت درخواست تلفنی میتوانید با شماره های ثبت شده در صفحه تماس با ما ، تماس حاصل کرده و مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

سرویس و خدمات شرکت پاکاب گستر

تعویض فیلتر تصفیه آب

با بهترین و مجرب ترین تکنسین‌ها، اقدام به تعویض فیلترهای شما خواهیم کرد. فیلترهایی که فیلترو از آنها اسفتاده میکند، دارای بهترین کیفیت و بازدهی هستند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

سرویس‌های دوره‌ای، ضامن حفظ کارایی دستگاه‌های تصفیه آب است. ما با بازدیدهای منظم، سرویس‌های لازم را برای دستگاه شما انجام می‌دهیم.

نصب انواع دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی فیلترو را با دقت بالا، توسط بهترین تکنسین ها در منزل شما نصب و راه اندازی خواهیم کرد و نکات مهم و کاربردی را به شما ارائه میکنیم.

نصب مجدد دستگاه تصفیه آب

در صورت نقل مکان میتوانید از خدمات نصب مجدد فیلترو استفاده کنید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعمیر دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

هرگونه مشکل فنی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و نیمه‌صنعتی را بدون هزینه تراشی اضافه برطرف می‌کنیم تا بتوانند به‌درستی کار کنند.

آزمایش سختی و کیفیت آب

هر زمانی که بخواهید، میتوانید به شعبه ما در تهران مراجعه کنید تا سختی آب شما را اندازه گیری کنیم. همچنین تکنسین‌های فیلترو پس از نصب دستگاه، کیفیت آب را اندازه گیری و به شما ارائه میکنند.

تعویض فیلتر یخچال

یخچال های ساید بای ساید و دیگر یخچال های خانگی که دارای یخساز یا شیر برداشت آب هستند ، دارای فیلتر های آب مخصوصی هستند که بنا بر مدل یخچال بصورت 6 ماهه ، یک ساله و یا 2 سال یکبار نیاز به تعویض دارند.برای تعویض فیلتر های یخچال منزل ، میتوانید با ما در ارتباط باشید. بازرگانی پاکاب گستر برترین فیلتر های ارجینال را با هزینه ای مناسب در اختیارتان قرار می دهد.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه آب مجهز به چندین مرحله فیلتراسیون هستند که هر کدام بسته به نوع و میزان استفاده، نیاز به تعویض دوره‌ای دارند. به‌طور کلی، سه مرحله اول فیلتراسیون که شامل فیلترهای پیش‌تصفیه، کربن فعال و کربن بلاک می‌باشد، باید هر 6 ماه یک‌بار تعویض شوند. این فیلترها نقش بسیار مهمی در حذف آلاینده‌ها و مواد معلق از آب دارند و تعویض به‌موقع آن‌ها حائز اهمیت فراوان است.

فیلترهای مراحل 5 و 6 که معمولاً شامل فیلتر پست کربن و مینرال هستند، باید هر 12 ماه تعویض شوند. این فیلترها نهایتاً آب را از مواد آلی، باقی‌مانده کلر و طعم‌وبوهای نامطبوع پاکسازی می‌کنند و مواد معدنی لازم را به آب اضافه میکنند.

در نهایت، فیلتر ممبران موجود در مرحله 4 که مسئولیت نگهداری و جلوگیری از نشت مواد حذف‌شده به آب تصفیه‌شده را برعهده دارد، باید هر 2 سال تعویض شود. البته این زمان‌بندی بستگی به کیفیت آب ورودی و میزان مصرف آب نیز دارد. با این حال، رعایت این زمان‌بندی، تضمین‌کننده تصفیه بهینه و ایمن آب است.

یادآوری تعویض فیلتر به مشترکان فیلترو

تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید هر شش ماه یکبار انجام پذیرد. یکی از خدماتی که به مشترکین پاکاب گستر به صورت دوره ای ارائه میشود، یاد آوری و انجام تعویض فیلتر های تصفیه آب و همچنین تست شرایط آب خروجی از دستگاه است. همانطور که گفته شد این کار بصورت دوره ای و هر شش ماه یکبار صورت میگیرد. تمام خریداران دستگاه تصفیه آب و یا دارندگان دستگاه تصفیه میتوانند از خدمات پاکاب گستر بهره مند شوند. کافیست با ما تماس بگیرید و نام خود را در آرشیو مشترکین پاکاب گستر ثبت کنید.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا