رفتن به محتوای اصلی
021-44537550 | 021-44537769           info@filtroco.com

خدمات نصب و جا به جایی دستگاه تصفیه آب

دارندگان دستگاه تصفیه آب ممکن است در زمان های نقل مکان و تعویض محل سکونت احتیاج به باز کردن دستگاه ، جابه جایی و یا نصب مجدد دستگاه تصفیه آب در آدرس جدید محل سکونت داشته باشند. برخی مشتریان پس از تعویض دکوراسیون و تغییر کابینت آشپزخانه نیاز به نصب مجدد دستگاه تصفیه آب پیدا می کنند. تمام خدمات دستگاه تصفیه آب  به سادگی  و با هماهنگی  دفتر خدمات پاکاب گستر  در سریع ترین زمان و کمترین هزینه انجام می پذیرد. هدف ما تامین آب شربی مطلوب و سالم برای شما مشتریان گرامی است. 

تعمیر دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب خانگی که به دلایل گوناگون مثل نگهداری نامناسب ، فشار کاری زیاد و… دچار فرسودگی قطعات و عملکرد نا مطلوب میشوند و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا میکنند. ما میتوانیم در اسرع وقت دستگاه تصفیه آب منزل شما را در محل تعمیر کنیم. با ما تماس بگیرید تا در زمان مناسب مورد نظر شما برای تعمیر دستگاه تصفیه آب مراجعه کنیم.

دستگاه های تصفیه آب به سرویس تعویض فیلتر دوره ای نیاز دارند.

این سرویس باید هر شش ماه یکبار انجام گیرد و در غیر اینصورت دستگاه تصفیه آب ممکن است با مشکلات فنی مواجه شود و یا کیفیت تصفیه آب دچار مشکل شود. راه حل ، تعویض به موقع فیلتر ها و سرویس و تعمیر مشکلات فنی احتمالی است  . ما این کار را به صورت دوره ای و هر شش ماه یکبار برای شما انجام میدهیم. هزینه سرویس دستگاه بسیار ناچیز است اما باعث بالا رفتن کیفیت تصفیه و طول عمر قطعات دستگاه تصفیه آب شما میشود. به راحتی میتوانید با یک تماس ، فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را تعویض کنید و یا اشکالات دستگاه تصفیه آب را بر طرف کنید..

تعویض فیلتر یخچال

یخچال های ساید بای ساید و  دیگر یخچال های خانگی که دارای یخساز یا شیر برداشت آب هستند ، دارای فیلتر های آب مخصوصی هستند که بنا بر مدل یخچال بصورت ۶ ماهه ، یک ساله و یا ۲ سال یکبار نیاز به تعویض دارند.برای تعویض فیلتر های یخچال منزل ، میتوانید با ما در ارتباط باشید. بازرگانی پاکاب گستر برترین فیلتر های ارجینال را با هزینه ای مناسب در اختیارتان قرار می دهد.

تعویض فیلتر تصفیه آب

تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب باید هر شش ماه یکبار انجام پذیرد. یکی از خدماتی که به مشترکین پاکاب گستر به صورت دوره ای ارائه میشود، یاد آوری و انجام تعویض فیلتر های تصفیه آب و همچنین تست شرایط آب خروجی از دستگاه است. همانطور که گفته شد این کار بصورت دوره ای و هر شش ماه یکبار صورت میگیرد. تمام خریداران دستگاه تصفیه آب و یا دارندگان دستگاه تصفیه میتوانند از خدمات پاکاب گستر بهره مند شوند. کافیست با ما تماس بگیرید و نام خود را در آرشیو مشترکین پاکاب گستر ثبت کنید.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا