رفتن به محتوای اصلی
021-44537550 | 021-44537769           info@filtroco.com
خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب

امروزه با مشاهده آمار روز افزون آلودگی آب‌های شهری و زیر زمینی، نمی‌توان به تصفیه شهری اکتفا کرد و قطعاً وجود انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. آب آشامیدنی بیشتر از طریق باران تأمین شده و از آلودگی هوا گرفته تا زباله‌های موجود در طبیعت ما انسان‌ها، آب آشامیدنی را سرشار از آلودگی‌هایی نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… می‌کند.

قیمت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

وجود انواع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی با مارک و برندهای متنوعی که در بازار وجود دارد. انتخاب و خرید ما را کمی دشوار تر می کند. یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد که این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و معمولا طرفدان بسیار زیادی دارد. این دستگاه دارای گواهینامه بنیاد بین المللی بهداشت NSF را داراست. قطعات این دستگاه کاملا بهداشتی و مرغوب ساخته شده و جزو قدرتمندترین سیستم های تصفیه آب در دنیا شناخته شده است . تکنولوژی این دستگاه تحت لیسانس آمریکا بوده و از سازمان بهداشت و دارو ایالات متحده آمریکا FDA نیز دارای تاییدیه جهانی است .

خرید دستگاه تصفیه آب پاکاب گستر

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

به این نتیجه خواهیم رسیم که برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت به سراغ دستگاه تصفیه آبی بریم که اولا به روش سیستم اسمز معکوس تصفیه شده باشد. دوما پمپ آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد. سوما سنسورهای برقی با کیفیتی داشته باشد. جنس سنسورها خوب نباشد در روند دستگاه تصفیه آب تاثیر منفی دارد. چهارما دستگاه تصفیه آب با کیفیت حتما باید گرانتی داشته باشد. حتما زمانی که با مشگلی برخورد کردیم کارشناسان فروش در صدد حل مشگل برایند. و در آخر عامل مهم در انتخاب دستگاه تصفیه آب با کیفیت هوزینگ، اتصالات و شلنگ‌های به‌کار رفته در دستگاه است.

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب

جهت مشاهده انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به صفحه https://filtroco.com مراجعه نمایید . همچنین برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب و راهنمای خرید نیز میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آب پاکاب گستر ، بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب ، شماره های  ۴۴۵۳۷۵۵۰_۰۲۱ | ۴۴۵۳۷۷۶۹_۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا