خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب

امروزه با مشاهده آمار روز افزون آلودگی آب‌های شهری و زیر زمینی، نمی‌توان به تصفیه شهری اکتفا کرد و قطعاً وجود انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. آب آشامیدنی بیشتر از طریق باران تأمین شده و از آلودگی هوا گرفته تا زباله‌های موجود در طبیعت ما انسان‌ها، آب آشامیدنی را سرشار از آلودگی‌هایی نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… می‌کند.

قیمت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

وجود انواع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی با مارک و برندهای متنوعی که در بازار وجود دارد. انتخاب و خرید ما را کمی دشوار تر می کند. یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد که این دستگاه ساخت کشور تایوان بوده و معمولا طرفدان بسیار زیادی دارد. این دستگاه دارای گواهینامه بنیاد بین المللی بهداشت NSF را داراست. قطعات این دستگاه کاملا بهداشتی و مرغوب ساخته شده و جزو قدرتمندترین سیستم های تصفیه آب در دنیا شناخته شده است . تکنولوژی این دستگاه تحت لیسانس آمریکا بوده و از سازمان بهداشت و دارو ایالات متحده آمریکا FDA نیز دارای تاییدیه جهانی است .

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

به این نتیجه خواهیم رسیم که برای انتخاب یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت به سراغ دستگاه تصفیه آبی بریم که اولا به روش سیستم اسمز معکوس تصفیه شده باشد. دوما پمپ آن از کیفیت بالایی برخوردار باشد. سوما سنسورهای برقی با کیفیتی داشته باشد. جنس سنسورها خوب نباشد در روند دستگاه تصفیه آب تاثیر منفی دارد. چهارما دستگاه تصفیه آب با کیفیت حتما باید گرانتی داشته باشد. حتما زمانی که با مشگلی برخورد کردیم کارشناسان فروش در صدد حل مشکل برایند. و در آخر عامل مهم در انتخاب دستگاه تصفیه آب با کیفیت هوزینگ، اتصالات و شلنگ‌های به‌کار رفته در دستگاه است.

از کجا دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم؟

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اگر وقت کافی در اختیار دارید بعد از کسب اطلاعات کافی به صورت حضوری به فروشگاه های معتبری که وجود دارد رفته و از نزدیک اعتبار و صداقت مجموعه را بسنجید. حتما دستگاهی خریداری کنید که گارانتی معتبر دارد.

در صورتی که وقت خرید حضوری ندارید از سایت های معتبر دارای مجوز و اینماد خرید کنید. 

شرکت بازرگانی پاکاب گستر این افتخار را دارد که 12 سال حضور مستمر به صورت تخصصی در صنف تصفیه آب با بیش از 15000 مشترک فعال در سراسر تهران و کرج و ارسال دستگاه به تمام کشور اعتماد مشتریان گرامی را کسب نموده است .

همکاری ما (نصب و سرویس دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی) با دانشگاه های بزرگ کشور ( داشگاه شریف ، دانشگاه علامه ، دانشگاه بهشتی و….) و شرکتهای بزرگ و کارخانجات معتبر باعث شده است که روز به روز خود را بهبود بخشیده و تمام تلاش خود را انجام دهیم که سرمایه ی اعتمادی که به سختی به دست آورده ایم به راحتی از دست ندهیم.

شرکت بازرگانی پاکاب گستر هدف اول خود را جلب اعتماد و رضایت مشتریان گذاشته است. این یک شعار نیست ، هدف قلبی ماست.

بهترین برندها برای خرید تصفیه آب خانگی

با توجه به وجود برندهای داخلی و خارجی خرید تصفیه آب خانگی بسیار سخت شده است . نکته کلی برای خرید تصفیه آب خانگی استعلام برند های اصلی تصفیه آب وارداتی از سایت های آن برندها می باشد.

برای مثال برای خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول ، به سایت اصلی ایزی ول مراجعه و عکس و مدل دستگاه مورد نظر خود را در آن بیابید. در صورت مغایرت اطلاعات ارائه شده از فروشنده با اطلاعات و تصاویر موجود در سایت اصلی به اصل یا تقلبی بودن آن دستگاه پی خواهید برد.

با توجه به غیر قانونی شدن ورود دستگاه تصفیه آب خانگی ، بیشتر دستگاه های موجود در ایران مونتاژ داخل می باشد . این امر پیامد های مثبت و منفی زیادی داشته است. 

قیمت مناسب ، گارانتی بهتر شرکت مونتاژ کننده ، کمک به اقتصاد کشور و اشتغال زایی از پیامدهای مثبت آن می باشد.

تنوع زیاد برند ، مشخص نبودن شناسنامه و قطعات به کار رفته در دستگاه ، استفاده برخی از سودجویان از قطعات غیر اصلی و نا مرمغوب و معرفی آن به عنوان دستگاه تایوانی از پیامدهای منفی آن می باشد. 

در این بین برندهایی وجود دارند که با قطعات اصلی و با کیفیت و مونتاژ استاندارد دستگاه های قابل قبول و حتی قابل رقابت با دستگاه های تایوانی تولید و مونتاژ کرده اند .

یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب ، برند ثبت شده و شرکتی لایف واتر می باشد که تمامی استاندارهای فنی و بهداشتی را در مونتاژ دستگاه های تصفیه آب رعایت می کند. 

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس

تمامی دستگاه های لایف واتر دارای شناسنامه مشخص با قطعات معینی می باشد که خیال شما را بابت مشخصات و قطعات نامبرده و انتخاب دستگاه ، راحت تر می کند . 

دستگاه تصفیه آب لایف واتر در مدل های نوبل ، کلاسیک ، تراست و اکو ارائه شده است .

در یک نتیجه گیری کلی ، برای خرید دستگاه تصفیه آب استاندارد نیاز به صرف زمان و دقت کافی و مشاوره با کارشناسان صادق دارید. شرکت بازرگانی پاکاب گستر با صداقت و صرف زمان برای تک تک شما عزیزان آماده ی ارائه اطلاعات درست و صادقانه برای کمک به انتخاب درست شما می باشد

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب

جهت مشاهده انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید . همچنین برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب و راهنمای خرید نیز میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آب پاکاب گستر ، بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب ، شماره های  44537550_021 | 09126464625 تماس حاصل فرمایید .

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا