دستگاه تصفیه آب تایوانی بهتر است یا ایرانی ؟

دستگاه تصفیه آب تایوانی بهتر است یا ایرانی ؟

دستگاه تصفیه آب تایوانی جمله ایست که برای خرید دستگاه تصفیه آب خیلی خواهید شید. تصفیه آب تایوانی به دستگاهی گفته می شود که مستقیما از کشور تایوان وارد شده باشد . این دستگاه ها باید دارای ویژگی های مشخص و قابل ردیابی باشند. اولین نکته این است که دستگاه مشابه بسیاری با دستگاه تایوانی وجود دارد که در صورت نیاز می بایست برگه سبز واردات رویت شود. همچنین دستگاه اصلی تایوانی دارای سایت معتبر می باشد و تصاویر و مشخصات دستگاه عینا در آن سایت قابل رویت می باشد.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل

دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران وجود دارد ؟

تا یکسال پیش دستگاه تایوانی به راحتی وارد کشورمان می گردید ، ولی با توجه به شرایط پیش آمده مانند بالا رفتن نرخ ارز و تحریم ها و همه گیری ویروس کرونا ، ورود دستگاه تایوانی به کشور ممنوع شد. البته ممکن است تعدادی دستگاه از همان موقع در انبار های وارد کنندگان موجود باشند که با توجه به کمبود دستگاه تایوانی در بازار با قیمت های بالا و غیر واقعی به فروش می رسند.

راه حل چیست ؟

کشور ایران با توجه به این که مدت زیادی است در زمینه تصفیه آب فعالیت می کند ، برندهای مطرحی اقدام به تولید و مونتاژ دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی می کنند. امروزه می توان به جرات اذعان کرد ، دستگاه های مونتاژ ایران در حد دستگاه های تایوانی می باشد.

دستگاه تصفیه آب تایوانی ، مونتاژ ایران

در حال حاضر دستگاه های با قطعات اصلی تایوانی ، مونتاژ ایران با برندهای زیادی در کشور وجود دارند. مهم ترین نکته در خرید این دستگاه ها خرید از نمایندگی تصفیه آب معتبر می باشد. بازرگانی پاکاب گستر با ارائه برند لایف واتر یکی از بهترین برند تصفیه آب در ایران می باشد. تمام قطعات به کار برده شده در دستگاه های لایف واتر قطعات با کیفیت عالی تایوانی می باشد. دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل و دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس مدل های تایوانی این برند می باشند.

دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل

گارانتی دستگاه تصفیه آب لایف واتر

دستگاه تصفیه آب تایوانی لایف واتر مدل نوبل 24 ماه گارانتی معتبر پاکاب گستر را دارد. تمام قطعات این دستگاه اصلی تایوانی می باشد و در طول گارانتی همه قطعات شامل گارانتی می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصلی

برای خرید دستگاه تصفیه آب اصلی از فروشگاه معتبر پاکاب گستر ، به فروشگاه اینترنتی تصفیه آب دیجی پاکاب و یا به صورت حضوری به نمایندگی تصفیه آب در تهرانسر  واقع در تهرانسر ، بلوار لاله پ 125 مراجعه بفرمایید.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا