روشهای ساده تصفیه آب

روشهای ساده تصفیه آب

در این مقاله، ضمن معرفی اجمالی روش های مختلف تصفیه آب، به شما کمک می کنیم که با توجه به میزان خلوص آب مصرفی و سطحی از تصفیه که نیاز دارید، روش تصفیه مورد نیاز را انتخاب نمایید. برای خرید دستگاه تصفیه آب به قسمت فروشگاه تصفیه آب پاکاب گستر در نوار بالا  مراجعه نمایید.

 

 •  استفاده از قرص ید برای تصفیه آب

  یکی از روش های سریع و آسان برای ضدعفونی کردن آب، استفاده از قرص ید است. این روش ارزان و مقرون به
  صرفه برای طبیعت گردان، مسافران، کوه نوردان و کسانی که به طور موقت در وضعیت اضطراری قرار می گیرند مناسب است.

 •  استفاده از قرص کلر برای تصفیه آب

  قرص کلر نیز از روش های ارزان و آسان برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی است. با چند عدد قرص کلر می توان یک ظرف چهار لیتری از آب رودخانه، چاه یا چشمه را در عرض چند دقیقه از میکروارگانیزم ها پاک نمود.

 • استفاده از قرص پودر کلر برای تصفیه آب

  پودر کلر می تواند برای ضدعفونی کردن آب آشامیدنی مورد استفاه قرار گیرد. قبل از استفاده از این پودر باید حتما در خصوص میزان مصرف و مدت زمان اثربخشی آن سوال شود.استفاده از این نوع مواد شیمیایی نیاز به تجربه و دانش کافی دارد.

 

 •  استفاده از دستگاه تصفیه آب سرشیری

  دستگاه های تصفیه آب سرشیری، به طور کامل آب آشامیدنی را تصفیه نمی کنند. اما کلر، بو و طعم نامطبوع و برخی از آلاینده های آب را از بین می برند.

 

 •  استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس (برترین روش تصفیه آب)

  دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس، تقریبا با حذف 95% آلاینده های آب، گل و لای، شن و ماسه، زنگ لوله ها، کلر باقیمانده، نیترات، فلزات سنگین و بسیاری دیگر از ناخالصی های آب، آن را تصفیه می کنند. این دستگاه در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و در هر لحظه آب آشامیدنی سالم و گوارا برای مصرف کننده فراهم می کند.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا