رفتن به محتوای اصلی
021-44575212 | 0912-6464625           info@filtroco.com
فواید نوشیدن آب تصفیه شده در زیبایی و سلامت بدن

فواید نوشیدن آب تصفیه شده در زیبایی و سلامت بدن

۱_ عامل مهی که به هیداته شدن و جوان ماندن پوست کمک می کند نوشیدن آب تصفیه شده می باشد.برای جلوگیری از خشک شدن و چین و چروک پوست بهترین راه مصرف مکرر نوشیدن آب می باشد. البته نوشیدن آب باعث مرطوب ماندن پوست شما می شود.

۲_ یکی دیگر عوامل مهم نوشیدن آب سالم و تصفیه شده باعث کاهش استرس می شود. جهت کاهش اضطراب ناشی از فعالیت شدید و گرمای ایجاد شده در بدن، نوشیدن آب خنک می تواند بسیار تسکین دهنده باشد.

۳_ مصرف آب تصفیه شده به چربی سوزی و متابولیسم بدن کمک می کند.

 ۴_ نوشیدن آب تصفیه شده، سالم و پاک به سلامت عضلات بدن کمک می کند. آب با اکسیژن رسانی و پمپاژ به عضلات در ریکاوری آنها کمک خواهد نمود و در تعادل الکترولیت کمک خواهد نمود. عدم تعادل الکترولیت منجر به ناراحتی و خستگی خواهد شد.

۵_ نو.شیدن آب تصفیه شده عملکرد مغز را بهبود می بخشد. مطالعات نشان داده که نوشیدن روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب کمک به بهبود عملکرد مغز تا سطح زیادی می شود. همچنین آب آشامیدنی به عملکرد سیستم عصبی بدن کمک خواهد نمود.

۶_ نوشیدن آب تصفیه شده برای پردازش مواد مغذی که از طریق مواد غذایی دریافت می‌کنیم و حمل این مواد مغذی و انتقال آن­ها به سلول‌ها از طریق گردش به وسیله‌ی سیستم لنفاوی، لازم می‌باشد.

۷_ با نوشیدن آب تصفیه شده می توانید درد مفاصل و روماتیسم را کاهش دهید.

۸_ آب تصفیه شده موجب تنظیم درجه حرارت بدن می شود.

۹_ نوشیدن آب تصفیه شده برای محافظت از بافتهای بدن مناسب است.

۱۰_ نوشیدن آب سالم باعث جلوگیری از یبوست و بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود.

۱۱_ آب یک معجزه‌ی طبیعی است که به جذب ویتامین‌های مصرف‌شده کمک می‌کند و سبب رشد سالم و مناسب موها می شود. آب تقریبا یک چهارم وزن هر تار مو را تشکیل می‌دهد، بنابراين هر روز دو لیتر آب بنوشید تا بتوانید موهایی درخشان و براق داشته باشید.

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا