مزایای تصفیه آب خانگی

مزایای تصفیه آب خانگی

مزایای تصفیه آب خانگی

با نصب و استفاده از دستگاه تصفیه آب به  مزایای تصفیه آب خانگی  پی میبرید. اثرات مثبتی که علاوه بر سلامت بدن ،  در هزینه های ناشی از بیماری ها و همچنین بهبود وضعیت محیط زیست نمود می یابند.

  •  حفظ سلامت خانواده

تقریبا 75 درصداز بدن انسان از آب تشکیل شده است. بنا بر توصیه پزشکان،نوشیدن روزانه 8 لیوان آب و یا به ازای هر 10 کیلوگرم وزن بدنمان، یک لیوان آب در روز ضروری است . هرچقدر این آب سالم تر، خالص تر و با کیفیت تر باشد، سرزندگی، سلامتی و عملکرد اندام های بدن ما افزایش بیشتری خواهد یافت. حفظ سلامت بدن از اصلی ترین مزایای تصفیه آب خانگی است.

  • کاهش احتمال بیماریها نظیر سرطان ، مشکلات تنفسی و بیماری های قلبی . عروقی

کلر برای از بین بردن باکتری ها، انگل ها، ویروس ها و بسیاری دیگر از میکروارگانیزم های خطرناک و بیماری زا، تقریبا در تمام کشورهای دنیا به آب اضافه می شود. تحقیقات جدید حاکی از آن است که حذف کلر از آب آشامیدنی در زمانی که قصد داریم آن را بنوشیم، احتمال ابتلا به سرطان، مشکلات تنفسی و بیماری های قلبی را تاحد قابل توجهی کاهش می دهد.

 

  •  کاهش خطر ابتلا به آلزایمر

تحقیقات نشان می دهد وجود یون های آلومینیوم در آب ارتباط معنا داری با احتمال ابتلا به آلزایمر دارد. آلومینیوم از جمله عناصری است که دفع آن از بدن دشوار بوده و رسوب آن در مغز انسان اختلالاتی از قبیل آلزایمر را به همراه خواهد داشت. آب تصفیه کن های خانگی با استفاده ازفن آوری اسمز معکوس و ممبران RO تمامی فلزات سنگین از جمله آلومینیوم، سرب ، جیوه ، کادمیوم و … را از آب آشامیدنی حذف خواهند کرد.

 

  • جلوگیری از ورود املاح و رسوب ناشی از لوله های پوسیده و زنگ زده به بدن

زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های آب امری اجتناب ناپذیر است و ذرات ناشی از زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها به مرور وارد آب مصرفی ما می شوند و بهترین راه برای جلوگیری از حضور این ذرات در آب مصرفی استفاده از تصفیه کننده های آب می باشد.

  • بهبود طعم چای، قهوه و غذا

با استفاده از آب تصفیه کن های خانگی شما به سرچشمه ای از آب سالم، گوارا و عاری از هرگونه ناخالصی و ماده شیمیایی دست خواهید یافت که می توانید از آن برای تمام امور خود از قبیل آشامیدن، پخت و پز، شستشوی میوه ها و سبزیجات، دم کردن چای، درست کردن قهوه استفاده کنید و تاثیرات آنر ا مشاهده نمایید.

 

  • صرفه جویی درهزینه و زمان

تصفیه کردن آب هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و پرسود است. دستگاه تصفیه آب خانگی یک کارخانه کوچک تولید آب سالم و بهداشتی در منزل شماست که با نظارت و کنترل خود شما ، آب سالم و بهداشتی برای شما تهیه می کند. نوشیدن آب سالم و تصفیه شده خانواده شما را از بسیاری از بیماری ها مصون نگه داشته و عملکرد اندام های داخلی بدن شما را بهبود می بخشد. خستگی و بی حوصلگی را از شما دور کرده و باعث شادابی و سرزندگی شما می شود. تجربه حاکی از آن است که استفاده طولانی مدت از آب تصفیه شده باعث کاهش هزینه های پزشکی و درمانی یک خانواده می شود.

 

  • حفاظت از محیط زیست

استفاده از آب تصفیه شده میزان مصرف آب معدنی ها را کاهش داده و در نتیجه از استفاده از بطری های آب معدنی کاسته می شود. بطری های پلاستیکی وقتی به صورت زباله در طبیعت رها شوند گاه صدها سال طول می کشد تا تجزیه شده و وارد چرخه طبیعت شوند.

در فروشگاه تصفیه آب پاکاب گستر همیشه بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب از بین دستگاه های تصفیه موجود در بازار کشور انتخاب و به فروش میرسد. شما میتوانید برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب به بخش فروشگاه مراجعه نمایید و یا برای استفاده از نظر مشاوران برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب  با ما تماس بگیرید. 

مزایای تصفیه آب خانگی

بستن جستجو

سبد خرید

برگشت به بالا